ثبت نام بزرگترین سمینار بازاریابی مالی آغاز شد

ثبت نام بزرگترین سمینار بازاریابی خدمات و ابزارهای مالی از تاریخ 31 شهریور ماه 93 لغایت 1 آبان ماه 93 در سایت www.apbc.ir آغاز شد.

براساس اعلام ستاد خبری بزرگترین سمینار بازاریابی خدمات و ابزارهای مالی که از سوی شرکت آرمان پروران برنا با همراهی موسسه مطالعات و سرمایه گذاری Global Cap Solution و مرکز آموزش بازرگانی برگزار می شود، ثبت نام برای فعالین و علاقمندان این حوزه آغاز گردید.

مهدی حلاج رئیس دبیرخانه سمینار ضمن اعلام حضور چهره های شاخص داخلی و بین المللی عرصه بازاریابی و خدمات مالی گفت:

باتوجه به نیاز احساس شده در حوزه بازاریابی خدمات و ابزارهای مالی این سمینار برنامه ریزی گردیده است که در این راستا از تجارب اساتید بزرگی همچون دکتر احمد روستا، دکتر علی رحمانی، پروفسور مسعود حیدری، دکتر علیرضا صادقی و همچنین اساتیدی از ADCB Bank و SAMBA Finance Group بهره خواهیم برد.

رئیس دبیرخانه سمینار در ادامه تصریح کرد: در این سمینار موسسه مطالعات و سرمایه گذاری Global Cap Solution کانادا و مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی بعنوان همراه این سمینار خواهند بود که باعث ارتقای سطح کمی و کیفی سمینار می شود.

وی در پایان افزود: بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، کلیه فعالین بازار سرمایه، شرکتهای بیمه، لیزینگ و تمامی فعالان حوزه خدمات مالی جزو مخاطبین اصلی این سمینار بوده و علاقمندان جهت آگاهی از محورهای سمینار می توانند به سایت www.apbc.ir مراجعه نمایند.

بزرگترین سمینار ملی بازاریابی خدمات و ابزارهای مالی در تاریخ 8 آبان ماه سال جاری در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می گردد.